Tenisininkas Kevinas Andersonas: biografija ir sportinė karjera

Turinys:

Kevinas Andersonas yra garsus Pietų Afrikos tenisininkas. Per savo sportinę karjerą jis sugebėjo laimėti daugybę profesionalių varžybų, o 2017 m. tapo „Grand Slam“finalininku.

Kevinas Andersonas

Biografija

Kevinas Andersonas gimė 1986 m. gegužę Johanesburge. Jis pradėjo žaisti tenisą būdamas šešerių su savo jaunesniuoju broliu Gregory.

Po kelerių metų Kevinas persikėlė į JAV, kur ne tik žaidė tenisą su vietiniais jaunuoliais, bet ir įgijo išsilavinimą. Baigęs Ilinojaus universitetą, Andersonas nusprendė siekti profesionalaus tenisininko karjeros.

Pirmieji žingsniai tenise

Būdamas 18 metų Kevinas Andersonas pirmą kartą pasirodė Futures Series turnyre Gaborone (Botsvana). O debiutas buvo tiesiog fenomenalus – Pietų Afrikos tenisininkas laimėjo šias varžybas.

Iš viso tenisininkas Kevinas Andersonas ateitininkų serijoje laimėjo du turnyrus ir dar penkiuose pateko į finalą. Jis taip pat turi keturis kieto kortų titulus dvejetų varžybose.

2007 m. Kevinas Andersonas pirmą kartą laimėjo „Challenger“. Rugsėjo mėnesį jistapo geriausiu ant Naujojo Orleano kieto paviršiaus.

Kitų metų pradžioje Andersonas pirmą kartą pateko į „Australian Open“Didžiojo kirčio turnyrą, kuriame negalėjo peržengti pirmojo etapo. Po kelių mėnesių jis pateko į ATP turnyro finalą. Šios sėkmės padėjo jam patekti į 100 geriausių pasaulio tenisininkų.

Porų reitinge Kevinas taip pat pastebimai pažengė į priekį. Tai palengvino pergalės keliuose „Challengers“. Nepraleido Andersono ir Pekino olimpinių žaidynių. 22 metų Pietų Afrikos tenisininkas vienetų reitinge pasiekė antrąjį etapą, o dvejetų varžybose iškrito pirmajame rate.

2009 m. Pietų Afrikos tenisininkui sėkmė labai retai nusišypsojo. Visuose prestižiniuose turnyruose jis buvo pašalintas pirmame rate arba atrankoje. Vienintelė paguoda buvo laimėtas „Challenger“San Reme (Italija). Nenuostabu, kad metų pabaigoje jis ATP reitinge nukrito į 161 vietą.

Kevinas Andersonas tenisas

2010 m. Kevino Andersono veikla pastebimai pagerėjo. Jis laimėjo „Button Rouge“kietuose kortuose. „US Open“Andersonui pavyko patekti į trečiąjį varžybų etapą. Tame pačiame etape jis sustojo ATP turnyre Toronte.

Pirmosios pergalės profesionalo karjeroje

2011 m. buvo lūžis tenisininko karjeroje. Vasarį Kevinas Andersonas tapo geriausiu gimtojo Johanesburgo kortuose ir pirmą kartą laimėjo ATP turnyrą. Tai padėjo jam greitai pakilti į ATP reitingą. Be to, jis pakartoja savo pasirodymą „US Open“pernai, irMajamyje taip pat patenka į ketvirtfinalį. Andersonas sezoną baigė 32-oje geriausių pasaulio tenisininkų reitingo vietoje.

Kiti metai Kevinui prasidėjo gerai. Australijoje jis pasiekė trečiąjį turą, o vėliau pakartojo šį pasiekimą „Roland Garros“kortuose. Jis taip pat laimėjo ATP turnyrą Delray Byče (JAV). Tačiau šie rezultatai išliko geriausi Andersonui tą sezoną.

Kelias į pasaulinę šlovę

2013 m. buvo bene sėkmingiausi metai Kevinui jo sportinėje karjeroje. Pačioje sezono pradžioje jis pateko į finalą Sidnėjuje, kur pirmą kartą pateko į ketvirtąjį Australijos atvirojo čempionato etapą. Balandį tenisininkas tampa finalininku Kasablankoje (Marokas), o liepą šį rezultatą pakartoja Atlantoje (JAV). Andersonas puikiai pasirodė „Roland Garros“, kur pasiekė ketvirtąjį etapą. Vimbldono kortuose jis išskrido trečiame. Dėl savo pasirodymo Kevinas sezono pabaigoje pateko į 20 geriausių pasaulio žaidėjų.

Po gana nevienodų 2014 m. Andersonui metų jis vėl privertė teniso ekspertus kalbėti apie jį. Jis tampa Winston-Seilemo (JAV) ATP turnyro nugalėtoju, o vėliau sugebėjo patekti į „US Open“ketvirtfinalį. Dėl puikios Kevino Andersono teniso technikos jis pakilo į 12 vietą pasaulio reitinge.

Kevinas Andersonas tenisininkas

2017 m. Pietų Afrikos tenisininkas, gavęs Amerikos pilietybę, pateko į „US Open“, kuris yra vienas iš „Didžiojo kirčio“turnyrų, finalą. Deja, čia Andersonas pralaimėjo RafaeliuiNadalis.